Praneškite apie mus:HTML pažengusiems

HTML pažengusiems

Aprašymo nėra
0

Kuriant puslapį yra susiduriama su išdėliojimo problema. Seniau, buvo populiaru, viską delioti lentelėse, tačiau dabar, kai turime kur kas tobulesnes css ir html kalbas, galime tai daryti kur kas efektyviau - su kitais elementais, tokiais kaip div.

HTML Išdėliojimas - div ar table?
0

Naudojant rėmus (angl.: frames) vienu metu naršyklėje galima atvaizduoti daugiau nei vieną html dokumentą. Kiekvienam dokumentui reikia sukurti atskirą rėmą. Pagrindinės rėmų blogybė yra ta, kad su jais tampa sudėtingiau valdyti visą puslapio turinį, nes reikia kurti kelis html failus, taip pat gali kilti sunkumų norint puslapį atspausdinti.

HTML Rėmai (angl. frames)
0

font žymė html kalboje yra nerekomenduojama naudoti. Ji buvo sukurta su kartu su pirmomis HTML kalbos versijomis. Nepaisant to, kad nemažai puslapių yra sukurta naudojant šią žymę, jos reiktų vengti ir naudoti css stilius.

HTML Šriftai
0

Išoriniai stiliaus failai

Išoriniai stiliaus failai yra geriausias būdas, kai stiliai yra taikomi visam puslapiui. Su vienu išoriniu failu galime pakeisti visą puslapio išvaizdą. Kiekvienas HTML dokumentas, kurio stilių aprašome, turi būti susietas su CSS stiliaus failu. Tai galime padaryti su žyme <link>. <link> žymė yra rašoma <head>head> žymės viduje:

HTML Stiliai
0

HTML specialieji simboliai yra naudojami tada, kai norime atvaizduoti ne standartinius, klaviatūrioje esančius simbolius. Pavyzdžiui nepertraukiamą tarpą. Taip pat jei norime atvaizduoti žymę, nes jei ją parašytume paprastai kaip tekstą, naršyklė ją interpretuotų kaip kodą, ne tekstą.

HTML specialieji simboliai
0

Head dalyje yra saugoma bendra puslapio informacija. Puslapio koduotė, raktažodžiai, bendras aprašymas skirtas paieškos sistemoms, taip pat šioje vietoje yra įtraukiami javascript, css ir kiti failai. Head dalies nesimato naršyklėje, nebent pažiūrėjus puslapio kodą (source).

HTML head dalis
0

Meta elementai suteikia bendrą informaciją apie puslapį. Jie yra aprašomi puslapio head dalyje.

HTML meta informacija
0

Kai paspaudžiate nuorodą esančia HTML dokumente, naršyklė jus perkelia į vietą, nurodytą href atribute. Jei šiame puslapyje nuoroda bus aprašyta tokiu būdu:

HTML Uniform Resource Locators - URL
Puslapis 1 iš 2
1